Služby bytu s.r.o. 773 095 283

služby-bytu-praha-logo

reference

Nabídli jsme řešení pro stovky koupelen. Podívejte se na naši práci.

 
ŘEŠENÍ VŽDY NA MÍRU
Adela RambouskovaAdela Rambouskova
08:34 07 Aug 23
Upřímně mohu tuto firmu doporučit - velmi spolehliví pánové, skvělá domluva jak telefonicky tak přes email, vše vyřízeno rychle a pečlivě. Objednávala jsem opravy přes ně již několikrát a vždy vše perfektní. Děkuji!
Adam GemrotAdam Gemrot
06:50 07 Aug 23
se Služby bytu s.r.o. mám více zkušeností a každá z nich byla naprosto bezproblémovou. Pánové drží slovo, dodržují termíny a vše po sobě uklidí. Radost spolupracovat
Jan SitterJan Sitter
12:58 15 Jun 23
Firmu Služby bytu rozhodně doporučuji.Profesionální přístup, ochota se domluvit a celkově provedená práce a rychlost práce? Na jedničku s hvězdičkou.Kdybych řešil doma opět nějaké problémy nebo rekonstrukce či výměny, neváhal bych a kontaktoval Služby bytu.
Martin SrholecMartin Srholec
07:57 07 Jun 23
S výměnou sprchového koutu jsem dokonale spojený. Rychlá komunikace, brzká realizace a výsledek perfektní. Co se domluvilo, včetně provedení a ceny, platilo. Pánové jsou zdvořilí a člověk má takový ten pocit, že jim záleží na spokojenosti zákazníka. Dokonce po sobě uklidili. Kéž by taková byla každá zkušenost s řemeslníky. Mohu jen doporučit!
Katniss EverdeenKatniss Everdeen
18:26 05 Jun 23
Výměna vany byla provedena na vysoké úrovni. Velice oceňuji rychlé a spolehlivé jednání.
Ferdinand F.Ferdinand F.
21:43 13 Mar 23
Firma nám dělala kompletní rekonstrukci bytu včetně nových rozvodů elektřiny, topení a vody a nové koupelny. Byli jsme spokojení jak s výsledkem, tak s celkovým přístupem a ochotou pana Kopta. Doporučuji.
js_loader