Služby bytu s.r.o. 773 095 283

služby-bytu-praha-logo

reference

Nabídli jsme řešení pro stovky koupelen. Podívejte se na naši práci.

 
ŘEŠENÍ VŽDY NA MÍRU
Roman BrabecRoman Brabec
07:45 04 Feb 24
Firmu mohu vřele doporučit a to jako stavař mám vysoké nároky. Celá rekonstrukce bytu proběhla bez problémů a za dodržení předem domluvené ceny.
Marcela SochrovaMarcela Sochrova
21:01 20 Dec 23
S výměnou sprchového koutu jsem byla velmi spokojená. Výborná domluva email a sms. Výborně odvedená práce. Moc příjemní chlapíci. Moc děkuji
Jana JanáčkováJana Janáčková
18:09 16 Nov 23
Velmi pozitivní zkušenost. Ze dne na den se nám rozbil sprchový box, který bylo třeba odstranit a udělat místo něho nový sprchový kout. V pondělí ráno jsem psala email s dotazem na časové možnosti a hned druhý den bylo možné začít s opravou, která byla už ve čtvrtek hotová. Této firmě a hlavně panu Koptovi patří můj obrovský dík. Kéž by takto zodpovědně přistupovali ke své práci všichni.
vaclapvaclap
15:58 06 Nov 23
Konečně firma, co plní dané slovo. Termín dle dohody a práce 100%Děkuji za pomoc a všem doporučuji.
Tomáš PrchalTomáš Prchal
12:27 06 Nov 23
Firmu Služby bytu s.r.o. mohu na základě vlastní zkušenosti vřele doporučit. Příjemné a rychlé jednání, jak přes e-mail, telefon, SMS tak i face to face. Velmi vstřícný, ochotný a profesionální přístup. Po několika nepříjemných zkušenostech konečně profesionální firma!
Jan TolarJan Tolar
09:26 20 Sep 23
Využil jsem pomoci Služby bytu s.r.o. v minulých dnech a byla to ohromně pozitivní zkušenost!Prorezavěl nám bojler, vody všude dosti, nic o co člověk stojí.Nicméně - stačilo zavolat Služby bytu s.r.o., nafotit bojler, stav věcí, a věci se pak již děly tak nějak sami. Obratem byl zajištěn nový bojler, starý demontován, nový promptně osazen, zapojen a - hurá - už zase máme teplou vodu ve studiu (a bez potopy).Skvělý, profesionální a neskutečně vstřícný přístup.Díky moc!!!
Adela RambouskovaAdela Rambouskova
08:34 07 Aug 23
Upřímně mohu tuto firmu doporučit - velmi spolehliví pánové, skvělá domluva jak telefonicky tak přes email, vše vyřízeno rychle a pečlivě. Objednávala jsem opravy přes ně již několikrát a vždy vše perfektní. Děkuji!
Adam GemrotAdam Gemrot
06:50 07 Aug 23
se Služby bytu s.r.o. mám více zkušeností a každá z nich byla naprosto bezproblémovou. Pánové drží slovo, dodržují termíny a vše po sobě uklidí. Radost spolupracovat
Jan SitterJan Sitter
12:58 15 Jun 23
Firmu Služby bytu rozhodně doporučuji.Profesionální přístup, ochota se domluvit a celkově provedená práce a rychlost práce? Na jedničku s hvězdičkou.Kdybych řešil doma opět nějaké problémy nebo rekonstrukce či výměny, neváhal bych a kontaktoval Služby bytu.
Martin SrholecMartin Srholec
07:57 07 Jun 23
S výměnou sprchového koutu jsem dokonale spojený. Rychlá komunikace, brzká realizace a výsledek perfektní. Co se domluvilo, včetně provedení a ceny, platilo. Pánové jsou zdvořilí a člověk má takový ten pocit, že jim záleží na spokojenosti zákazníka. Dokonce po sobě uklidili. Kéž by taková byla každá zkušenost s řemeslníky. Mohu jen doporučit!
Katniss EverdeenKatniss Everdeen
18:26 05 Jun 23
Výměna vany byla provedena na vysoké úrovni. Velice oceňuji rychlé a spolehlivé jednání.
Ferdinand F.Ferdinand F.
21:43 13 Mar 23
Firma nám dělala kompletní rekonstrukci bytu včetně nových rozvodů elektřiny, topení a vody a nové koupelny. Byli jsme spokojení jak s výsledkem, tak s celkovým přístupem a ochotou pana Kopta. Doporučuji.
js_loader